16.02.2019
Warsztat Kulinarny i Fabryka Formy otwierają swoje drzwi dla uczestników Biegu Na Szczyt RONDO 1.

Z radością informujemy, że w gronie partnerów tegorocznego Biegu Na Szczyt RONDO 1 znaleźli się Warsztat Kulinarny i Fabryka Formy, czyli - odpowiednio - restauracja i centrum fitness znajdujące się w biurowcu.

Obie współprace niosą ze sobą realne korzyści i udogodnienia dla samych zawodników. W Warsztacie Kulinarnym (parter budynku, wejście z lobby) zlokalizowane zostanie biuro zawodów, w którym odbierzecie swoje pakiety startowe. Przez cały czas trwania zawodów, będzie tam też można skorzystać z oferty kanapek, sałatek, zup, deserów i napojów. Dedykowane menu zostało opracowane specjalnie na dzień Biegu Na Szczyt RONDO 1. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że przed lub po swoim biegu chętnie spędzicie kilka chwil w Warsztacie Kulinarnym, dzieląc się wrażeniam ze swoimi znajomymi.

Fabryka Formy (1. piętro, winda lub schody od strony sklepu Carrefour Express) udostępni nam natomiast swoje szatnie, szafki i prysznice, dzięki czemu każdy będzie mógł bardzo komfortowo przygotować się do biegu, jak również odświeżyć się tuż po nim. Co więcej, dzięki uprzejmości centrum fitnessowego, do dyspozycji biegaczy będzie też sprzęt fitnessowy. Możecie więc np. rozgrzać się na bieżniach mechanicznych!

Serdecznie dziękujemy obu partnerom za ich wsparcie i troskę komfort uczestników Biegu Na Szczyt RONDO 1.