Zapraszamy do Warsztatu Kulinarnego!

08.03.2017
W dniu zawodów przygotowane zostanie specjalne menu, zawierające m.in. kanapki, sałatki owocowe, jogurty oraz soki warzywne i owocowe.

Miło nam poinformować, że w dniu biegu, specjalnie z okazji naszych zawodów, w Rondo 1 otwarta będzie restauracja Warsztat Kulinarny. Na biegaczy i kibiców czeka specjalne menu i drobny prezent.

Warsztat Kulinarny znajduje się na parterze biurowca Rondo 1. Wejście możliwe jest z lobby budynku, a więc tuż obok startu biegu. Restauracja czynna będzie w sobotę w godzinach 14:00 - 21:00.

W dniu zawodów przygotowane zostanie specjalne menu, zawierające m.in. kanapki, sałatki owocowe, jogurty oraz soki warzywne i owocowe. Będzie też można zjeść zupę krem, a wśród dań głównych znajdą się grillowany kurczak z zielonym pesto, pieczony łosoś oraz propozycja dla wegeterian - ravioli szpinakowo-serowe. Ofertę uzupełnią dodatki i surówki oraz danie dla dzieci.

Dodatkowo, każdy uczestnik biegu otrzyma bezpłatnie owoc - banan lub jabłko. Odbiór w Warsztacie Kulinarnym na podstawie numeru startowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i mamy nadzieję, że miło spędzicie czas w Warsztacie Kulinarnym przed lub po swoim biegu :-)