Sylwia Nowak wraca do Rondo 1!

10.02.2017
Za czasów mojej pracy korporacyjnej przez kilka lat pracowałam w budynku Rondo 1. Jak tylko dostałam propozycję udziału w biegu, bardzo się ucieszyłam, że mogę wrócić do tego miejsca i to w tak szczytnym celu!

Znamy już trzecią uczestniczkę VIP tegorocznego biegu, która pomoże nam zebrać dodatkowe środki na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Została nią aktorka i piosenkarka - Sylwia Nowak.

Jak się okazuje, choć Sylwia wystartuje w naszym biegu po raz pierwszy, to biurowiec Rondo 1 jest jej doskonale znany:

Za czasów mojej pracy korporacyjnej przez kilka lat pracowałam w budynku Rondo 1. Jak tylko dostałam propozycję udziału w biegu, bardzo się ucieszyłam, że mogę wrócić do tego miejsca i to w tak szczytnym celu! Jestem niesamowicie podekscytowana, że mogę podjąć wyzwanie i tym razem pokonać tę wysokość po schodach, a nie luksusową, przeszkloną windą. Jednak najważniejsze jest to, że swoim startem mogę dołożyć cegiełkę na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce - mówi.

Jak sama pisze na swojej stronie internetowej, Sylwia Nowak to wrażliwa osobowość skryta w niewysokiej i niebieskookiej brunetce. Od dziecka marzyła, by przekazywać innym emocje na scenie czy ekranie. Kocha muzykę i gra na fortepianie. Obecnie nagrywa swój pierwszy singiel i pracuje nad materiałem na cały album. Drugą wielką pasją Sylwii jest aktorstwo i ma już na swoim koncie epizody w takich tytułach, jak „Na Wspólnej”, filmie „The Model” oraz komedii „Wkręceni 2”.

Więcej informacji znajdziecie na www.sylwianowak.com, a my życzymy Sylwii powodzenia 11 marca!