Praktyczne informacje przed startem

10.03.2017

To już jutro! Zanim jednak udacie się do Rondo 1, aby zmierzyć się z klatką schodową, czasem, innymi zawodnikami oraz z własnymi słabościami, zachęcamy do zapoznania się z garścią praktycznych informacji przed startem.

 1. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 15:30. Prosimy, aby odebrać swój pakiet startowy na minimum 30 minut przed godziną swojego startu. Do odbioru pakietu startowego konieczny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem.
   
 2. Swoją godzinę startu możecie sprawdzić TUTAJ. Prosimy, aby bezwzględnie trzymać się ustalonej kolejności i godzin startu.
   
 3. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w centrum fitness Fabryka Formy, na 1. piętrze Rondo 1. Z lobby biurowca pokierują Was tam specjalne oznaczenia. Jeżeli startowaliście u nas w poprzednich latach, jest to dokładnie to samo miejsce, choć przeszło sporą metamorfozę ;-)
   
 4. Szatnie i depozyt również będą się znajdować w Fabryce Formy. Pokieruje Was do nich obsługa biura zawodów lub samego klubu.
   
 5. Fabryka Formy będzie w tym dniu otwarta dla wszystkich. Możecie się tam np. rozgrzać. Prosimy jednak, abyście byli w okolicach startu (lobby na parterze Rondo 1) co najmniej 10 minut przed godziną swojego startu.
   
 6. W dniu zawodów czynna będzie restauracja Warsztat Kulinarny. Lokalizacja: parter Rondo 1, wejście z lobby. Serwowane będzie specjalne menu, a na uczestników biegu będą czekać darmowe owoce. Odbiór na podstawie numeru startowego. Więcej informacji TUTAJ.
   
 7. Wieczorem w dniu zawodów, Rondo 1 ponownie "rozbłyśnie" - na fasadzie budynku pojawi się specjalna iluminacja związana z biegiem. Mamy nadzieję, że każdy chętnie zrobi sobie zdjęcie na takim tle :-) TUTAJ możecie zobaczyć, jak Rondo 1 świeciło w ostatnie weekendy przed biegiem.
   
 8. Jeśli chcecie pokibicować strażakom, zapraszamy do Rondo 1 nieco wcześniej. Pierwsze drużyny strażackie ruszą na klatkę schodową o godz. 15:30.
   
 9. Gorąco zachęcamy Was do wsparcia naszych uczestników VIP biegnących na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce (godz. 18:00). Doping bardzo im się przyda! :-)
   
 10. Zachęcamy także do pozostania w Rondo 1 do końca zawodów. Biegi finałowe rozegrane zostaną tuż po godz. 20. Nie mamy wątpliwości, że Polacy będą walczyli o zwycięstwo! Dekoracja zwycięzców przewidziana jest na godz. 20:30
   
 11. Jeśli Wasi znajomi lub rodziny chcą Wam kibicować, zapraszamy do Rondo 1. Przyjść może każdy, a w lobby na parterze ustawimy kilka ekranów TV, na których będzie można oglądać transmisję "na żywo". Nasze kamery będą Was śledzić na starcie, na schodach i na mecie. Transmisja będzie też dostępna online: https://livestream.com/accounts/3241/events/7103949
   
 12. Wyniki będzie można śledzić na stronie www.datasport.pl. Po zakończeniu biegu, każdy powinien otrzymać SMS ze swoim rezultatem na numer telefonu, który podał w trakcie rejestracji. W czasie imprezy, w okolicach startu będzie też stanowisko, gdzie sprawdzicie swój wynik, przykładając numer startowy z chipem do specjalnego czytnika.

Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Wam się "odnaleźć" w trakcie imprezy. My już nie możemy się doczekać, do zobaczenia! :-)